İŞLETMENİZE LEZZET VE KALİTE DOKUNUŞU

Orfion olarak, işletmeniz için özenle üretilmiş zeytinyağlarımız ile menülerinize lezzet ve farklılık katmayı vaad ediyoruz.

Orfion Zeytinyağları, dikkatle toplanmış ve seçkin bir cins olan Edremit Yağlık cinsi zeytinlerden, soğuk sıkım tekniği kullanılarak üretilmektedir.

 

 

 

PERAKENDE VE DAĞITICILAR

4 Jenerasyondur zeytinyağı üretiyor ve tüketicilerimize ulaştırıyoruz. Fakat bu lezzeti Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırabilmek istiyoruz.

Yüksek kaliteli veya butik bir perakende mağazası iseniz doğru yerdesiniz. Orfion zeytinyağının kalite ve lezzetini yeni tüketicilerimize ulaştıracak, bizimle benzer bir vizyona sahip satış noktaları arıyoruz.

 

 

RESTORAN VEYA PİZZA SALONUNUZ MU VAR?

En iyi tarifleri sunabilmek için zeytinyağının ana bileşenlerden biri olduğunun farkındayız. Kalite ve lezzete verdiğimiz önem ile, spesyallerinizi daha özel kılacak bir ürün üretiyoruz. Farklı türdeki tabaklarınız için seçebileceğiniz ve food pairing için kullanabileceğiniz farklı aromatik özelliklerdeki sızma zeytinyağlarımızı hem mutfaklarınız hem de masa üstü servisleriniz için farklı ambalaj seçenekleri ile sunmaktayız.

 

ŞİRKETLER İÇİN ETKİNLİKLER

Çalışanlarınız ile sıra dışı bir faaliyet ya da motivasyon amaçlı bir etkinlik mi yapmak istiyorsunuz?  Deneyimli ve sıcakkanlı ekibimiz, çalışanlarınıza keyifli bir tadım atölyesi öneriyor.  Zeytinyağı Tadım Atölyemiz ile çalışanlarınıza sıradışı bir deneyim sunabilirsiniz.